آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
چگونه در اینستاگرام پست بگذاریم؟

با اینکه زمان زیادی است که اینستاگرام بین کاربران جا افتاده است و خیلی‌ها فوت و فنش را بلدند، اما هنوز هم کاربران جدیدی دارند به لیست کاربران اینستاگرام اضافه می‌شوند. کاربرانی که آشنایی چندانی با اینستاگرام ندارند. به همین دلیل در مقاله امروز به شما یاد می‌دهیم که چگونه در اینستاگرام پست بگذاریم. پس اگر شما هم جزء کاربران تازه اینستاگرام هستید، حتما چند دقیقه این مقاله را مطالعه کنید تا نحوه پست گذاشتن در اینستاگرام را یاد بگیرید.

اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید!

اول از همه روی آیکون اینستاگرام لمس کنید تا وارد برنامه بشوید.

آیکون مثبت را لمس کنید!

بعد از اینکه وارد اینستاگرام شدید در قسمت پایین صفحه دقیقا در وسط، یک علامت مثبت خواهید دید. برای اینکه در اینستاگرام پست بگذارید روی این علامت لمس کنید.

از گالری عکس انتخاب کنید یا عکس جدید بگیرید!

بعد از اینکه روی علامت مثبت لمس کردید، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید آنجا عکس یا ویدئوی موردنظرتان را بارگذاری کنید. اما اینجا دو انتخاب دارید: هم می‌توانید از عکس‌های موجود در گالری استفاده کنید و هم می‌توانید با دوربین خودتان، عکس یا فیلم جدیدی بگیرید:

خب حالا که عکس را دیدید خیلی راحت‌تر متوجه می‌شوید. اگر می‌خواهید عکس یا ویدئویی از گالری‌تان انتخاب کنید، روی گزینه شماره ۱ لمس و عکس مورد نظرتان را از گالری انتخاب کنید. اما اگر می‌خواهید از آن عکس‌های معروف یکهویی (!) بگیرید، روی گزینه ۲ لمس کنید تا دوربین شما فعال شود. حالا اگر می‌خواهید ویدئوی جدیدی بگیرید، خیلی راحت روی گزینه ۳ لمس کنید.

حالا فرض کنید که عکس یا ویدئویی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید یکی دو تا نیست! پس چکار می‌کنید؟ خیلی راحت روی گزینه آلبوم (گزینه ۴) لمس می‌کنید و عکس‌ها یا ویدئوهای مدنظرتان را انتخاب می‌کنید. در این حالت، هر کدام از عکس‌های شما بصورت جداگانه و پشت سر هم بارگذاری می‌شوند. اما روش دیگری هم برای بارگذاری عکس وجود دارد به این شکل که می‌توانید همه عکس‌ها را در یک عکس ترکیب کرده و گست کنید. اگر این کار را می‌خواهید انجام بدهید روی گزینه ۵ لمس کنید.

در ضمن اگر اندازه پیشنهادی اینستاگرام برای عکس به دلتان ننشست، روی گزینه ۶ لمس کنید تا عکس شما با اندازه کامل بارگذاری شود.

فیلتر دلخواهتان را انتخاب کنید!

بعد از اینکه ویدئو یا عکس موردنظرتان را انتخاب کردید، روی گزینه Next که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد لمس کنید تا یک قدم به پست گذاشتن در اینستاگرام نزدیک‌تر شوید. در این قسمت می‌توانید فیلترهای جالبی را روی عکستان اعمال بکنید. مثلا می‌توانید عکس را سیاه و سفید کنید یا تن رنگ‌هایش را عوض کنید.

بعد از اینکه فیلتر خودتان را انتخاب کردید، باز هم روی گزینه next لمس کنید تا وارد مرحله بعدی بشود.

کپشن جذاب بنویسید و پست کنید!

حالا دیگر در مرحله آخر هستید! در این مرحله شما سه گزینه مختلف دارید که همه آن‌ها اختیاری هستند. بخش اول همان کپشن است: متنی که زیر عکس یا ویدئوی خودتان می‌نویسید. همیشه سعی کنید برای پست خودتان یک کپشن جذاب بنویسید تا ارزش پست‌تان را بیشتر کند.

 

گزینه دیگری که دارید، مسئله لوکیشن (یا همان موقعیت مکانی) است. اگر جای خاصی عکس یا ویدئو گرفته‌اید یا اصلا دوست دارید موقعیت مکانی خودتان را نشان بدهید، می‌توانید با لمس گزینه لوکیشن، موقعیت خودتان را وارد کنید.

قسمت آخر هم تگ کردم دوستان‌تان است. اگر یکی از دوستان‌تان در عکس یا ویدئو کنار شما هستند یا اصلا دلتان می‌خواهد که آن ها را در عکس تگ بکنید، روی این گزینه لمس کنید. البته یادتان باشد برای اینکه بتوانید شخص دیگری را در عکس تگ بکنید، آن شخص هم باید حساب کاربری در اینستاگرام داشته باشد (در غیر این صورت نمی‌توانید).

خب، یاد گرفتید؟

حالا دیدید که چقدر پست گذاشتن در اینستاگرام راحت است؟ حالا که این را یاد گرفتید، پیشنهاد ویژه‌ای هم برای شما دارم. شما خیلی راحت می‌توانید بدون نیاز به هیچ نرم‌افزاری با لپتاپ یا کامپیوتر شخصی‌تان در اینستاگرام پست بگذارید! خیلی هم راحت است. اگر علاقه‌مند هستید، حتما مقاله پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر را هم مطالعه کنید.

نوشته چگونه در اینستاگرام پست بگذاریم؟ اولین بار در مهندسی تولید. پدیدار شد.

 ارسال در حدود 6 ماه قبل  ادامه مطلب »