آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷

اخبار مربوط به جذب هیئت علمی


خبر ۷ مهر ۹۷: تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان جذب هیأت علمی تا ۱۰ مهر (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم از تمدید زمان ثبت نام فراخوان شهریور ماه تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه دهم مهر ماه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا رضوان طلب اعلام کرد: بدلیل انجام برخی ویرایش ها در شرایط اختصاصی و تقاضای برخی از متقاضیان، زمان ثبت نام فراخوان شهریور ماه تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه دهم مهر ماه تمدید شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)

اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷

خبر فراخوان جذب هیأت علمی پیمانی دانشگاه فرهنگیان – شهریور ۹۷

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران. تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران. وفاداری به نظام جمهوری اسلامی. تخلّق به اخلاق علمی و رفتار مناسب با شئونات اسلامی و دانشگاهی. عدم سوء پیشینه و منع قانونی برای استخدام در موسسات دولتی. برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو. التزام به قوانین و مقررات صنفی،اخلاق حرفه ای. برخورداری از حسن شهرت اخلاقی،عقیدتی و سیاسی،عدم اعتیاد به مواد مخدر نداشتن سوابق محکومیت کیفری و انتظامی ،عدم اشتهار به فسق و فجور و اعمال منافی عفت عمومی و رفتار خلاف حیثیت شغلی. عدم سابقه فعالیت موثر علیه نظام جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه وابستگی یا گرایش به سازمانها و تشکلهای محارب و معاند با نظام جمهوری اسلامی. دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای داوطلبان ذکور.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷

فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی – ۳۱ شهریور ۹۷

دانشگاه آزاد اسلامی در راستاي توسعه و تعمیق فعاليت هاي علمي و براساس طرح آمايش آموزشي، پس از ارزیابی وضع موجود و نیاز سنجی اقدام به اعلام فراخوان جذب هیات علمی در رشته های علوم پزشکی و غیرپزشکی نموده است. متقاضیان لازم است از تاریخ ۱۳۹۷/۶/۳۱ لغایت ۱۳۹۷/۷/۳۰ وارد سامانه جذب اعضای هیات علمی موجود در سامانه جامع دانشگاه به آدرس sajed.iau.ir وارد شوند و پس از مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوطه، در صورت دارا بود شرایط، نسبت به ثبت نام در فراخوان اقدام نمایند. داوطلبانی که کلیه مراحل جذب را طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نمایند متناسب با اولویت های اعلام شده به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در خواهند آمد. بدیهی است ثبت نام در سامانه جذب حقی را براي استخدام متقاضیان ایجاد نمی کند و به کارگیری آنها پس از طی نمودن کامل فرایند ذکر شده امکان‌پذیر می باشد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷

خبر ۲۵ شهریور ۹۷: ایجاد ۹۵۰ ظرفیت جدید جذب هیات علمی در دانشگاه های علوم پزشکی (منبع خبرگزاری مهر) 

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سازمان امور اداری و استخدامی کشور با ۹۵۰ ظرفیت جدید جذب در دانشگاه های علوم پزشکی موافقت کرد.

محمد علی کی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فراخوان جذب شهریور ماه دانشگاه های وابسته به وزارت علوم گفت: دانشگاه های وابسته به وزارت علوم اعلام فراخوان کرده و متقاضیان جذب در حال ثبت نام هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر کلیک نمایید

اخبار جذب هیات علمی در سال ۹۷

شروع ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ ها – ۲۱ شهریور ۹۷

در راستاي اجراي مصوبه جلسه شماره ۸۱ هيأت عالي جذب به تاريخ ۱۳۹۰/۶/۲۱ بدينوسيله برنامه زمانبندي نوزدهمين فراخوان نيمه متمرکز جذب اعضاي هيأت علمي (پيماني و طرح سربازي) دانشگاهها و موسسات آموزش عالي کشور مربوط به فراخوان شهريور ماه ۱۳۹۷به شرح زير مي باشد:

فراخوان شهریورماه ۱۳۹۷

ردیف

فرآیند

تاریخ شروع

تاریخ پایان

۱

اعلام نیاز دانشگاه

۱۳۹۷/۵/۲۰

۱۳۹۷/۶/۱۰

۲

بررسی مرکز نظارت

۱۳۹۷/۶/۱۱

۱۳۹۷/۶/۱۴

۳

اعلام نظر مرکز نظارت به دانشگاه ها

۱۳۹۷/۶/۱۷

۱۳۹۷/۶/۲۰

۴

فراخوان عمومی

۱۳۹۷/۶/۲۱

۱۳۹۷/۷/۶

۵

فرآیند رسیدگی دانشگاه

۱۳۹۷/۷/۷

۱۳۹۷/۱۰/۷

۶

فرآیند تأیید نهایی مرکز جذب

۱۳۹۷/۱۰/۸

۱۳۹۷/۱۱/۲۳

فرآيند جذب اعضاي هيأت علمي به طور كلي

منظور از جذب اعضاي هيأت علمي در اين دستورالعمل هرگونه استخدام عضو هيأت علمي به صورت قراردادي ،پيماني، طرح سربازي، مأموريت، انتقال و راتبه تحصيلي است. فرآيند جذب اعضاي هيأت علمي به شرح زير ميباشد:

پس از اعلام فراخوان عمومي جذب اعضاي هيأت علمي و راتبه تحصيلي که براساس فرمها و شرايط مربوطه اعلام شده انجام خواهد شد، دبيرخانه نسبت به دريافت انجام فراخوان و درخواست متقاضيان امدام مينمايد.

دبيرخانه کليه درخواستهاي واصله را به هيأت اجرايي جذب ارسال نموده و با نظر هيأت اجرايي جذب براي افراد واجد شرايط پرونده تشکيل داده و نسبت به ارسال پاسخ براي افرادي که شرايط اوليه را دارا نبوده اند، اقدام خواهد نمود.

دبيرخانه بعد از تکميل پرونده براي متقاضيان واجد شرايط همزمان پرونده آنان را بنا به تشخيص هيأت اجرايي جذب به کارگروههاي بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي موسسه و در مورد دروس معارف اسلامي به معاونت امور اساتيد نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري ارسال مي نمايد.

کارگروه بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي با تشکيل جلسه و دعوت از افراد تعيين شده نسبت به بررسي پرونده متقاضيان امدام نموده و نتيجه بررسي صلاحيت را با توجه به امتيازات مکتسبه از فرم مربوطه، به هيأت اجرايي جذب ارسال مينمايند.

دبيرخانه پس از دريافت نتيجه بررسي توانايي علمي و صلاحيت عمومي، پروندهها را براي اتخاذ تصميم به هيأت اجرايي جذب ارسال خواهد کرد.

هيأت اجرايي جذب پس از بررسي پرونده متقاضيان نتيجه تصميم خود را اعلام خواهد نمود.

دبيرخانه خلاصه پرونده متقاضياني را که مورد تأييد اوليه هيأت اجرايي جذب مرار گرفته است مطابق فرم مربوطه  به طور فيزيکي و هم چنين از طريق سامانه جامع جذب به دبيرخانه هيأت مرکزي جذب ارسال مينمايد.

هيأت مرکزي جذب نيز تصميم نهايي را حداکثر در ۴۵ روز به  دانشگاه و مبسسه مربوطه  اعلام خواهد کرد و موسسه موظف است حداکثر طي ۱۱ روز نتيجه را به اطلاع متقاضي برساند.

صدور ابلاغ استخدام پيماني اعضاي هيأت علمي پس از تأييد هيأت مرکزي جذب و ارسال مدارک مورد نياز از طرف موسسه توسط معاونت آموزشي وزارت امدام خواهد شد.

شرايط عمومي استخدام اعضاي هيأت علمي دانشگاهها و  مراكز آموزش عالي كشور

متقاضيان استخدام عضويت هيأت علمي بايد واجد شرايط عمومي به شرح ذيل باشند:

الف– تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران و عدم تغيير يا کسب تابعيت مضاعف در طول دوران خدمت.

ب– التزام عملي به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اعتقاد به ولايت فقيه.

‌ج– اعتقاد و التزام عملي به دين اسلام يا يکي از اديان پذيرفته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

‌د– عدم سابقه عضويت يا وابستگي به گروهاي سياسي معارض با نظام اسلامي ايران.

‌ه– عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به منافي اخلاقي و اعمال و رفتار خلاف حيثيت و شرافت و شئون شغلي.

‌و– نداشتن سوء پيشينه کيفري موثر.

‌ز– عدم محکوميت به محروميت از خدمات دائمي دولتي بر اساس رأي قطعي صادره از سوي مراجع ذي صلاح.

‌ح– عدم اعتياد و اشتهار به خريد و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلي و نظاير آن.

‌ط– دارا بودن مدرک پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت مانوني دائم براي آقايان.

ي– برخورداري از سلامت و توانايي جسماني متناسب با خدمت مورد نظر.

ک– برخورداري از سلامت و توانايي رواني متناسب با خدمات مورد نظر.

ل‌– دارا بودن حدامل مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد يا دکتري حرفه اي (گروه پزشکی) يا سطح سه حوزوي.

م‌– حداکثر سن براي دارندگان مدرک تحصيلي کارشناسي  ارشد، دکتري حرفه اي گروه پزشکي و سطح سه حوزوي ۳۰ سال تمام و براي دارندگان مدرک تحصيلي دکتري تخصصي و سطح چهار حوزوي ۴۰ سال تمام مي باشد.

تبصره ۱– خبرگان بدون مدرک دانشگاهي با احراز شرايط لازم در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه از شمول بندهاي «ل» و «م» از اين ماده مستثني مي باشند.

تبصره ۲– در صورت نياز موسسه به خدمات متقاضيان با مدرک تحصيلي دکتري تخصصي و سن بالاي ۴۰ سال که به تشخيص هيأت مميزه ذي ربط داراي برجستگي علمي خامي باشند ،اين متقاضيان با تصويب هيأت امنا از شمول مفاد بند «م» اين ماده مستثني مي باشند.

جهت دانلود دفترچه راهنما اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام اینجا کلیک نماییدجهت مشاهده آخرین اخبار مرتبط  جذب هیات علمی آرشیو زیر را ملاحظه نمایید:

 ارسال در حدود 4 ماه قبل  ادامه مطلب »